Reklama

Reklama

Magazyn Ligowy w INTERIA.PL

W niedzielę zainauguruje rozgrywki Idea Ekstraklasa. Nowy sezon to oczywiście nowe nadzieje, m.in. na wyższy poziom, czystą grę, piękne bramki i pełne trybuny na stadionach.

Na starcie mamy więcej zespołów, większe są oczekiwania działaczy, piłkarzy i kibiców, a także więcej materiałów ligowych przygotował dla internautów portal INTERIA.PL.

Magazyn Ligowy

Największa nowość to start Magazynu Ligowego! Już w niedzielę, godzinę po zakończeniu meczu Arka Gdynia - Legia Warszawa będzie można obejrzeć na wideo bramki z tego spotkania! Oczywiście to samo będzie po następnych meczach w każdej kolejce.

Jednak to nie wszystko co przygotowaliśmy dla fanów futbolu w Magazynie Ligowym, który tak naprawdę to wy - internauci - będziecie tworzyli. Dajemy wam możliwość wyboru bramki i parady bramkarskiej miesiąca, będziecie mogli wskazać najbardziej brutalnego piłkarza ligi (dział Brutale i Rzeźnicy) oraz zdecydować czy w sytuacjach spornych sędzia prowadzący mecz popełnił błąd czy też nie (dział Sędzia czy Kalosz). To wszystko będzie można oglądać na wideo. Cały Magazyn Ligowy jest od dziś w waszych rękach!

Reklama

Już nie musicie czekać na powtórki meczów, ani na emisję programu ligowego w telewizji, bo nasz/Wasz Magazyn Ligowy dostępny jest 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu, a do tego w nieskończoność można oglądać w nim powtórki.

Obecnie serwis zawiera materiały archiwalne, które dzięki uprzejmości Canal+ mogą być premierowymi w Magazynie Ligowym. Zapamiętajcie dobrze adres magazynligowy.interia.pl.

Paweł Zarzeczny w INTERIA.PL

Swoje łamy udostępniamy najlepszym i najciekawiej piszącym komentatorom i felietonistom sportowym w Polsce. Po Janie Tomaszewskim, którego dzieła cieszą się ogromną popularnością, również red. Paweł Zarzeczny zdecydował się na pisanie felietonów w serwisie sport.interia.pl.

Pan Paweł będzie komentował w INTERIA.PL każdą kolejkę ligową. Jego ostry język i jakże trafne porównania będzie można czytać w każdy poniedziałek. Jednak już dziś nasz nowy felietonista napisał specjalnie dla was zapowiedź sezonu.

Zatem w poniedziałek Zarzeczny, a we wtorek Tomaszewski, który w okresie współpracy z nami został przewodniczącym Komisji Etyki przy PZPN.

Ligowa statystyka "Tylko Piłki"

Liga jest z pewnością ciekawsza im więcej się o niej wie. Dzięki współpracy portalu INTERIA.PL z tygodnikiem "Tylko Piłka" przed każdą kolejką ligową przekażemy kibicom szereg informacji statystycznych.

Pierwsza porcja już dziś, a w niej dowiecie się m.in. że kibice z Wronek mogą spóźnić się na mecz w Grodzisku, bo z wyliczeń wynika, że w pierwszym kwadransie piłkarze Amiki w ogóle nie strzelają goli oraz, że Łęczna nigdy jeszcze nie wygrała z Wisłą Kraków.

Wierzymy, że garść statystycznych informacji pomoże zwłaszcza tym fanom piłki nożnej, którzy obstawiają wyniki ekstraklasy u bukmacherów.

Na żywo w Internecie i w komórce

Jak co roku, również w tym sezonie w serwisie nazywo.interia.pl będzie można śledzić relacje na żywo ze wszystkich spotkań Idea Ekstraklasy.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze będziecie mogli siedzieć przed komputerem i wpatrywać się w monitor w oczekiwaniu na zmianę rezultatu.

Dlatego też, specjalnie dla mobilnych kibiców, czyli będących w ciągłym ruchu, przygotowaliśmy relacje na żywo, którą można śledzić zupełnie za darmo w telefonie komórkowym. Wystarczy mieć telefon z WAP'em i wejść na stronę wap.interia.pl/sport, a tam po wybraniu "na żywo" zawsze będzie czekała na was relacja na żywo z Idea Ekstraklasy. Również siedząc na stadionie możecie przez komórkę śledzić wyniki równolegle trwających spotkań.

Oczywiście za tydzień ruszamy również z relacjami na żywo z 2. ligi, do której dołączyły tak uznane firmy jak Lechia Gdański czy Śląsk Wrocław.

Asy i Cieniasy i Stadion Kolejki

W każdy poniedziałek (lub dzień po zakończeniu ostatniego meczu kolejki) będziemy publikowali tak lubiane przez was "Asy i Cieniasy piłkarskiej ekstraklasy". Zdajemy sobie sprawę, że nasza ocena piłkarzy czy trenerów nie zawsze jest zbieżna z waszymi typami, ale te przecież możecie podawać na forum w komentarzach.

Nowością w rozpoczynającym się sezonie będzie ocena zachowania kibiców na stadionach. Wspólnie z największymi mediami w Polsce prowadzimy akcję sponsora ligi - Idei - pod hasłem Stadion Kolejki. Celem akcji jest promowanie pozytywnych wzorców zachowań kibiców na trybunach. Akcja będzie nagradzała, poprzez prezentację na łamach polskich mediów, najlepsze oprawy stadionowe, które przyczyniają się do poprawy strony wizualnej meczu (kartoniady, flagi sektorowe, transparenty itp.). Zatem oprócz piłkarzy również was będziemy oceniali.:)

Już nie możemy się doczekać pierwszego Asa i Cieniasa sezonu, ale również pierwszego Stadionu Kolejki.

Zobacz również:

 • Zmiana przepisów, czyli nie drzyj się na liniowego!

 • Trener trzeciej RP - czyli "Franz Smuda".

 • Nie płaczmy po "Żurawiu" - czyli co nowego w kadrach.

 • Idea Ekstraklasa: Przed pierwszą kolejką.

 • Dowiedz się więcej na temat: sport | Ekstraklasa | bramki | kolejka | Nowy sezon | idea | magazyn

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Strona główna INTERIA.PL

  Polecamy

  Dziś w Interii

  Raporty specjalne

  Rekomendacje