Reklama

Reklama

Maciek Żurawski w Wiedniu...

...spędził ostatni wieczór, negocjując warunki indywidualnego kontraktu z Austrią, poinformował "Przegląd Sportowy". Według dziennika, Wisła wyraziła zgodę na na "jednodniowy wypad" piłkarza do Wiednia.

- Maciek miał wolne popołudnie, dlatego trudno mi powiedzieć czym się zajmował - powiedział prezes krakowskiego klubu Janusz Basałaj. Popularny "Żuraw" nie zagra w dzisiejszym ligowym meczu z Lechem z powodu kontuzji.

- Od paru tygodni mocno przekonywałem szefów klubu, żeby wzięli Maćka i coś czuję, że sprawa jest bardzo blisko finalizacji - przyznał natomiast Sebastian Mila, który już od początku rudny wiosennej broni barw Austrii.

Milę i Żurawskiego łączy jeszcze jedno - obaj podróżowali na indywidualne rozmowy z Austrią prywatnym samolotem właściciela wiedeńskiego klubu Franka Stronacha...

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama