Reklama

Reklama

Maciej Rybus po raz drugi został ojcem. Piłkarz przywitał na świecie syna

Reprezentant Polski, który na co dzień występuje w Lokomotiwie Moskwa - Maciej Rybus, doczekał się kolejnego potomka. Rodzina Rybusów powiększyła się 11 stycznia, gdy na świat przyszedł drugi syn piłkarz i jego żony Lany - Adrian. Szczęśliwą informację przekazał klub polskiego obrońcy za pośrednictwem mediów społecznościowych. To samo uczynił nieco później sam zawodnik Lokomotiwu.

Piłkarz pochodzący z Łowicza i rosyjska piękność od ponad dwóch lat tworzą szczęśliwy związek małżeński. Rybus i jego żona Lana są rodzicami Roberta od października 2018 roku, a teraz na świecie przywitali drugiego syna, Adriana. - Gratulujemy Maciejowi i Lanie! Życzymy im zdrowia, szczęścia rodzinnego i pomyślności - czytamy na Twitterze Lokomotiwu.

Reklama

Kilka godzin po tym, jak klub poinformował o szczęśliwym wydarzeniu z życia Rybusa, również sam reprezentant Polski za pośrednictwem Instagrama podzielił się wspaniałą informacją. Łowiczanin opublikował uroczą relację, na której obejmuję dłonią rączkę swojego syna.

Rybus jest 58-krotnym reprezentantem Polski. Od 2017 roku występuje w Lokomotiwie, do którego przeniósł się z Olympique Lyon za 1,75 mln euro. Niedawno 31-latek przedłużył kontrakt z moskiewskim klubem do końca czerwca 2022 roku. Razem z Lokomotiwem wywalczył mistrzostwo kraju w 2018 roku, a w kolejnym Puchar Rosji i Superpuchar.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Rybus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje