Reklama

Reklama

Maciej Rybus na celowniku CSKA Moskwa

Maciej Rybus znów w lidze rosyjskiej? O możliwości powrotu do Rosji i poważnym zainteresowaniu CSKA Moskwa piłkarzem Olympique Lyon i reprezentantem Polski piszą "Izwiestia".

Rybus w ubiegłym roku trafił do ligi francuskiej, zostając zawodnikiem ekipy z Lyonu. W nowej drużynie, po dobrym początku, nie otrzymywał szans regularnej gry.

Ostatnio Polak wrócił do składu Olympique, a we wczorajszym półfinale Ligi Europejskiej z Ajaksem Amsterdam zaliczył nawet asystę. Wygrana 3-1 nie wystarczyła jednak francuskiej drużynie do awansu do finału, po porażce 1-4 w pierwszym meczu.

Czy Rybus pozostanie w Lyonie? A może znów zagra w Rosji? "Izwiestia" podają, że CSKA i Olympique rozpoczęły już rozmowy w sprawie możliwości transferu lewego obrońcy lub pomocnika.

Reklama

Według informacji gazety, moskiewski klub potrzebuje piłkarza o charakterystyce Rybusa, zdolnego zarówno do gry w obronie, jak i w pomocy. W dodatku nie potrzebowałby on wiele czasu na aklimatyzację, gdyż już grał w tamtejszej lidze.

Rybus grał w lidze rosyjskiej w latach 2012-16, gdy reprezentował barwy Tereka Grozny.

W 101 meczach dla rosyjskiej drużyny polski piłkarz zdobył 18 bramek i był cenioną postacią w swoim klubie i lidze.

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy