Reklama

Reklama

Maciej Rybus komentuje transfer Grzegorza Krychowiaka. "Nie rozumiem"

Grzegorz Krychowiak po agresji Rosji na Ukrainę zdecydował się opuścić rosyjski klub - FK Krasnodar i udał się na wypożyczenie do AEK Ateny. Latem, gdy takowe wygasło, błyskawicznie znalazł dla siebie kolejną przystań - Al-Shabab z Arabii Saudyjskiej. Maciej Rybus, który mimo okrucieństwa wojny zdecydował się zostać w Rosji zabrał głos na temat wyborów pomocnika.

Przypomnijmy: Rybus, którego żona jest Rosjanką pozostaje piłkarzem Spartaka Moskwa i nie zamierza opuszczać kraju. Jego decyzja odbiła się w Polsce szerokim echem, a nie brakuje głosów, że w ten sposób definitywnie zamknął sobie drzwi do gry w kadrze.

Ostra postawa Rosjan względem Krychowiaka. Padły stanowcze słowa o Rybusie

Reklama

Maciej Rybus komentuje wybór Grzegorza Krychowiaka

W rozmowie z "Match.tv" 32-latek zdeycdował się na komentarz, dotyczący wyborów, jakich dokonał Grzegorz Krychowiak. Pomocnik najwyraźniej nie chce mieć bowiem po wybuchu wojny zbyt wiele wspólnego z Rosją. Błyskawicznie po agresji tego kraju na Ukrainę wyjechał na wypożyczenie do Grecji, a po zakończeniu sezonu wrócił do Krasnodaru ledwie na parę dni - i to ze względów czysto formalnych, nim nie "dopiął" wypożyczenia do kolejnej drużyny.

Jego wybór padł na klub z Arabii Saudyjskiej, Al-Shabab. Od strony moralnej to dość dyskusyjny ruch - kraj ten nie słynie bowiem z poszanowania praw człowieka. 

- Wspieram Grzegorza, a on mnie - mówił Rybus, cytowany przez "Match.tv". Obrońca odniósł się również do wyboru, jakiego dokonał "Krycha".

- Zapewne miał jakieś propozycje z Europy, ale wybrał inaczej. Nie rozumiem tego za bardzo, ale nie chcę o tym mówić - stwierdził.

Grzegorz Krychowiak wrócił do Hiszpanii. Gorzka pigułka, koszmarne sparingi Polaka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL