Reklama

Reklama

Łukasz Teodorczyk odejdzie z Anderlechtu? Kolejka chętnych

Napastnik Anderlechtu Bruksela, Łukasz Teodorczyk po raz drugi w ostatnich tygodniach trafił na okładkę andaluzyjskiego dziennika "Estadio Deportivo". Prasa sugeruje, że Polak jest o krok od transferu do Sevilli, ale obok Hiszpanów, jest wielu innych chętnych na jego zakontraktowanie.

"Estadio Deportivo" publikuje nowe fakty w sprawie Polaka. Andaluzyjski dziennik sportowy donosi, że Sevilla interesowała się Łukaszem Teodorczykiem już pięć lat temu, kiedy ten grał jeszcze w Polonii Warszawa.

Polak znalazł się na okładce dziennika z tytułem: "Klasyczna 9-tka, której brakuje".

Transfer wcale nie jest jednak przesądzony, bo 15 milionów euro, które oferuje Sevilla nie zadowala Belgów. Anderlecht chciałby o 2-3 miliony więcej.

Sevilla nie jest jednym klubem, który chciałby ściągnąć reprezentanta Polski. Obok Hiszpanów, wśród zainteresowanych zakontraktowaniem Polaka, wymienia się także West Ham United i Everton FC.

Reklama

"Teo" w barwach "Fiołków" zdobył aż 30 bramek w 53 występach i został królem strzelców belgijskiej Jupiler Pro League. Wcześniej Anderlecht wykupił Polaka z Dynama Kijów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje