Reklama

Reklama

Losowanie P. UEFA: Trzy skojarzenia Kryszałowicza

- Austriacy nie są dla mnie obcym zespołem. Grałem przeciwko zespołowi z Mattersburga w barwach Amiki, gdy byliśmy na zgrupowaniu w tym alpejskim kraju - skomentował wyniki losowania 2. rundy eliminacji Pucharu UEFA napastnik Wisły Kraków Paweł Kryszałowicz na oficjalnej stronie internetowej klubu.

- Jeśli dobrze pamiętam mecz skończył się naszą wygraną 2:1. To takie pierwsze skojarzenie - dodał Kryszałowicz.

Reklama

- Drugie to Krzysiu Ratajczyk, który gra w tym klubie, więc jakiś polski akcent, a trzeci to, o ile mnie pamięć nie zawodzi, w składzie tej drużyny jest niejaki Dietmar Kuhbauer, który swego czasu miał konflikt z Adamem Ledwoniem - stwierdził piłkarz "Białej Gwiazdy".

- Od strony sportowej na pewno lepszy jest wyjazd do Austrii niż na Białoruś, gdzie sytuacja polityczna jest zagmatwana, czy do dalekiej Mołdawii. Owszem, Austriacy będą wymagającym rywalem, dobrze rozpoczęli sezon ligowy, ale naszym celem jest faza grupowa Pucharu UEFA i nie wyobrażam sobie, byśmy mieli potknąć się na tym zespole, tym bardziej, że rewanż mamy u siebie, więc to też przemawia na naszą korzyść - podkreślił Kryszałowicz.

Dowiedz się więcej na temat: losowanie | UEFA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje