Lokomotiw Moskwa - FK Rostów. Gol i asysta Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak znów błyszczy na rosyjskich boiskach w barwach Lokomotiwu Moskwa! Nasz reprezentant strzelił gola i zanotował asystę w wygranym 4-1 meczu z FK Rostów. Były piłkarz Sevilli opuścił plac gry w pierwszej minucie doliczonego czas gry drugiej połowy, natomiast Maciej Rybus przebywał na murawie w pełnym wymiarze czasowym.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy po sześciu minutach prowadzili już dwoma bramkami. Na listę strzelców wpisali się Francois Kamano oraz Rifat Żemaletdinow.

Gola kontaktowego strzelił w 33. minucie Dennis Hadżikadunić. Piłkarze FK Rostów nie zdołali jednak doprowadzić do wyrównania, bowiem druga połowa należała do Grzegorza Krychowiaka.

Gol i asysta Grzegorza Krychowiaka

W 65. minucie nasz reprezentant strzelił gola z rzutu karnego, który sam wywalczył. W 90. minucie natomiast świetnie opanował piłkę klatką piersiową w polu karnym i podał do Edera, który dopełnił formalności, ustalający wynik spotkania.

Po końcowym gwizdku sędziego Krychowiak odebrał statuetkę dla najlepszego piłkarza meczu.