Lokomotiw Moskwa - CSKA Moskwa. Gol Grzegorza Krychowiaka w derbach

Grzegorz Krychowiak wciąż błyszczy skutecznością na rosyjskich boiskach! W środę reprezentant Polski zdobył bramkę w wygranym 3-0 pojedynku derbowym z CSKA Moskwa w półfinale Pucharu Rosji, kwitując tym samem awans drużyny do wielkiego finału. Cały mecz rozegrał także Maciej Rybus.

Do przerwy Lokomotiw prowadził 1-0 po trafieniu Francoisa Kamano. Wcześniej piłkę do siatki drużyny Orłów posłał Salomon Rondon, ale gol nie został uznany.

Druga połowa rozpoczęła się niezwykle pechowo dla piłkarzy CSKA. W 53. minucie własnego bramkarza pokonał Iwan Oblakow.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry w polu karnym rywala świetnie odnalazł się Grzegorz Krychowiak, który wykorzystał podanie Antona Miranczuka i strzałem od słupka zdobył bramkę, wieńcząc triumf swojej drużyny.