Lokomotiw - FK Krasnodar 3-1, czerwona kartka Jędrzejczyka

​W meczu 4. kolejki rosyjskiej Premier Ligi Lokomotiw Moskwa wygrał z FK Krasnodar 3-1. Obrońca Kubania - Artur Jędrzejczyk wyleciał z boiska za czerwoną kartkę pod koniec I połowy.

Artur Jędrzejczyk trafił do Krasnodaru z Legii zaledwie kilka tygodni temu.

W meczu z Lokomotiwem Polak ratował zespół przed nieuchronną - zdawało się - utratą gola na 2-0. Artur złapał wychodzącego na czystą pozycję N'Doye, więc sędzia od razu wyrzucił go z boiska.

Zaledwie trzy minuty wcześniej gospodarze wyszli na prowadzenie. Maicon i Samiedow rozegrali piłkę z klepki, po czym Denisow uderzył z pola karnego nie do obrony.

W 65. min wyrównał z rzutu karnego Brazylijczyk Joaozinho. Końcówka należała jednak do gospodarzy, którzy po golach N'Doye i Duricy wygrali 3-1.

4. kolejka ekstraklasy Rosji:

Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 3-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Denisow (41.), 1-1 Joazinho (65.), 2-1 N'Doye (83.), 3-1 Jan Durica (88.).