Reklama

Reklama

Listkiewicz: To kłamstwa!

Posądzany przez dzisiejszą prasę o przyjęcie łapówki prezes PZPN Michał Listkiewicz stanowczo odpierał zarzuty, a ich autora nazwał zwykłym kłamcą.

""Fakt" cytuje słowa pana Górki. To jest totalne kłamstwo, haniebne to za mało powiedziane" - mówił dzisiaj Listkiewicz podczas konferencji prasowej po nadzwyczajnym zebraniu prezydium PZPN. "Sprawa liczy sobie 13 lat, jest dawno wyjaśniona" - dodał prezes PZPN.

"Uczestniczyłem w próbie załatwienia zgrupowania i sprzętu dla Lecha Poznań. Nie pamiętam tego, ale wydaje mi się, że tam jest mój podpis, ale sprawa została załatwiona w taki sposób, że pieniądze zostały zwrócone" - odpowiadał Listkiewicz naciskany przez dziennikarzy czy to jego podpis widnieje na przedstawionym przez "Fakt" dokumencie.

Reklama

Prezes Listkiewicz nie chciał szczegółowo odpowiadać na pytania dziennikarzy, zasłaniając się podjętymi przez siebie krokami prawnymi wobec autora oskarżeń.

Paweł Amarowicz, Warszawa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy