Reklama

Reklama

Listkiewicz ostrzega TVP

"Tylko do końca marca czekamy na decyzję TVP w sprawie praw do pokazywania meczów II ligi piłkarskiej" - ostrzegł na łamach "ŻW" Michał Listkiewicz.

Prezes PZPN ujawnił, że jeżeli TVP nadal będzie przeciągać sprawę podpisania kontraktu lub wycofa się z rozmów, to o transmisję spotkań "zaplecza ekstraklasy" będzie starać się Polsat, który chciałby podpisać trzyletnią umowę.

"Rozumiem, że umowa z nami musi być konsultowana na wszystkich piętrach siedziby TVP przy ul. Woronicza, ale jeżeli do tego czasu nie otrzymamy odpowiedzi, to rozpoczniemy negocjacje z innymi kontrahentami" - wyjaśnił Michał Listkiewicz.

Reklama

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami wybrane mecze rundy wiosennej drugiej ligi kibice zobaczą w Tele5. Ta stacja przez najbliższe 3,5 roku będzie również transmitowała spotkania trzeciej oraz czwartej ligi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy