Reklama

Reklama

Listkiewicz: Jest mi przykro

- W tej chwili nie jesteśmy już bezpośrednio zaangażowani w sprawę - skomentował na łamach "Przeglądu Sportowego" prezes PZPN Michał Listkiewicz informację, że nie będzie na wiosnę magazynu ligowego w otwartej telewizji.

Przetarg o prawa do emisji programu oraz bramek z Idea Ekstraklasy wygrała stacja TVN. Wczoraj w specjalnym komunikacie zarząd TVN S.A. oświadczył, że odwołuję zaplanowaną na 1 maja premierę magazynu ligowego. Powodem takiej decyzji są "... niejasności prawne, które stwierdziliśmy w otrzymanym projekcie umowy ramowej pomiędzy TVN S.A a SportFive".

Reklama

- Mogę tylko ubolewać nad tym ,że magazynu ligowego w rundzie wiosennej ekstraklasy nie będzie. Nie każdego stać na kodowaną telewizję, a możliwość zobaczenia goli w stacji otwartej jest także sposobem na bardzo dobrą i szeroką popularyzację naszej ligi - stwierdził Listkiewicz.

- Jest mi bardzo przykro, ale nie mam zamiaru załamywać rąk, bo jednak jestem o tym przekonany, że od przyszłego sezonu magazyn wreszcie się pojawi. Kibice powinni mieć możliwość oglądania bramek strzelanych na ligowych stadionach - dodał prezes PZPN.

Dowiedz się więcej na temat: PZPN | TVN SA | Michał Listkiewicz | prezes PZPN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje