Reklama

Reklama

Lista życzeń Mourinho!

Jose Mourinho, trener Interu Mediolan już teraz przygotowuje się do zakupów w letnim okienku transferowym. Inter zamierza się bowiem wzmocnić, by odnieść sukcesy w Lidze Mistrzów.

Już niebawem problemem Interu może być wysoka średnia wieku zawodników, zwłaszcza formacji obronnej. Marco Materazzi ma 35 lat, Ivan Cordoba 32 a Walter Samuel 30. Dlatego właśnie szkoleniowiec szuka możliwości odmłodzenia zespołu.

Ostatnio na celowniku włoskiego klubu znaleźli się dwaj gracze Realu Madryt - obrońca Pepe i napastnik Gonzalo Higuain. Obu Mourinho widziałby w swoim zespole.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama