Reklama

Reklama

Lirim Kastrati będzie ojcem! Partnerka potwierdza ciążę: "To był dla mnie szok"

Medialna burza wokół Legii Warszawa po zwolnieniu Czesława Michniewicza ze stanowiska trenera stołecznego klubu. Teraz zrobiło się jeszcze goręcej, bowiem okazuje się, że Lirim Kastrati niebawem zostanie ojcem! Jego partnerka Andela Simac potwierdziła, że ona i piłkarz spodziewają się dziecka. "To był dla mnie szok" - mówi o swojej pierwszej reakcji na wieść o ciąży.

Trwa medialna burza wokół Legii Warszawa. W poniedziałek, po porażce z Piastem Gliwice, stołeczny klub poinformował o zakończeniu współpracy z trenerem Czesławem Michniewiczem. Szkoleniowca zastąpił Marek Gołębiewski.

Jak ujawniła Interia, Michniewicz miał przegrać nie tylko z kilkoma ligowymi przeciwnikami, ale również z... własnymi zawodnikami. Legię trawić mają wewnętrzne konflikty. W sprawę zamieszany jest podobno m.in. Lirim Kastrati.

Reklama


Lirim Kastrati będzie ojcem

Wokół piłkarza jest teraz jeszcze goręcej. A to za sprawą wyznania jego partnerki. Andela Simac ujawniła, że ona i ukochany spodziewają się dziecka. Ma ono pojawić się na świecie w kwietniu przyszłego roku.

Dodała, że co prawda ona i piłkarz od czasu do czasu snuli plany posiadania potomstwa, lecz nie były one osadzane w najbliższej przyszłości. I zdradziła, jak Liriam zareagował na wieść o ciąży.

Początki ciąży nie należą do łatwych. Andela mierzy się z nudnościami. Ma nadzieję, że te szybko miną bo "jest jej ciężko". Do tego dochodzą trudności z przyzwyczajeniem się do życia w Warszawie. A nie ma mowy o tym, by mieszkała gdzieś indziej, ponieważ partner chce mieć ją jak najbliżej siebie.

Ona i Kastrati na razie nie planują ślubu.

LEGIA ZWOLNIŁA MICHNIEWICZA. LEŚNODORSKI KOMENTUJE: WIEŻA BABEL W SZATNI

LEGIA POZBYŁA SIĘ TRENERA SKROJONEGO IDEALNIE POD NIĄKP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje