Reklama

Reklama

Lionel Messi wraca do reprezentacji Argentyny

Potwierdziły się doniesienia argentyńskiego dziennika "Ole", o których informowaliśmy kilka dni temu. Lionel Messi wraca do reprezentacji Argentyny. Gwiazdor Barcelony zmienił decyzję, którą podjął w czerwcu, po przegranym finale Copa America z Chile.

- Wiele spraw przychodziło mi do głowy tego wieczoru i poważnie rozważałem odejście, ale moja miłość do ojczyzny i ta koszulka są zbyt potężne - napisał Messi w komunikacie.

Napastnik Barcelony nie może poszczycić się żadnym trofeum w narodowych barwach. "Albicelestes" nie wygrali żadnego turnieju od 1993 roku, kiedy triumfowali w Copa America.

Selekcjoner reprezentacji Edgardo Bauza, który w piątek wieczorem ma ogłosić listę zawodników powołanych na mecze z Urugwajem i Wenezuelą w ramach eliminacji MŚ 2018, sygnalizował już mediom bardzo prawdopodobny powrót Messiego.

Reklama

- Nie mam wątpliwości, że on chce wrócić do drużyny narodowej - oświadczył Bauza po powrocie do Buenos Aires z Barcelony, gdzie spotkał się z Messim.

29-latek rozegrał w reprezentacji 109 meczów i strzelił 55 bramek. Był na trzech mundialach, a z ostatniego w Brazylii przywiózł srebrny medal.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy