Ligue 1: "Domowa" wygrana Lens

RC Lens z Jackiem Bąkiem w składzie wygrał 1:0 na własnym stadionie z Girondins Bordeaux w meczu 7. kolejki francuskiej ekstraklasy piłkarskiej.

W innych ciekawych spotkaniach: Nice pokonała u siebie Lille, a Auxerre wygrał na własnym boisku z SC Bastia 4:1.

Jacek Bąk rozegrał cały pojedynek na stadionie Felixa Bollaerta. Drużyna, w której Polak odgrywa ważną rolę, nie bez trudu wygrała z Bordeaux. Jedynego gola meczu zdobył już w 25. minucie Thomert. Gospodarze pojedynek kończyli w "10", bowiem minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Rool ujrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

Cherrad zdobył dwa gole w pierwszej połowie, prowadząc Nice do "domowego" zwycięstwa nad Lille 2:0. Goście musieli mecz kończyć w liczebnym osłabieniu - w 79. minucie drugą żółtą kartkę dostał Landrin.

Auxerre pewnie wygrało u siebie z SC Bastia 4:1. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Cisse, a po jednej dodali: Laucher i Mexcs. Honorową bramkę dla zespołu z Korsyki uzyskał Diarra.

Zobacz wyniki 7. kolejki Ligue 1

Dowiedz się więcej na temat: "Bordeaux" | kolejka | wygraj | Bordeaux | Lille | Girondins Bordeaux | wygrana | domowa