Reklama

Reklama

Liga rosyjska. Jefferson Farfan z koronawirusem

35-letni piłkarz Lokomotiwu Moskwa Jefferson Farfan jest pierwszym zawodnikiem z rosyjskiej Priemjer-Ligi, w którego organizmie wykryto koronawirusa.

Wykrycie wirusa COVID-19 u kolegi klubowego Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa oficjalnie potwierdził prezydent Lokomotiwu Moskwa, Anatolij Meszczerjakow.

Naturalną koleją rzeczy jest teraz izolacja reprezentanta Peru, który został oddzielony od reszty zespołu i przechodzi kwarantannę.

Prezydent Lokomotiwu w rosyjskich mediach uspokaja, że przypadek został na tyle szybko wykryty, że nikt nie zdążył zarazić się od Farfana.

Zespół z Moskwy w tej chwili jest wiceliderem rosyjskiej ekstraklasy. Prowadzi Zenit Sankt Petersburg, który wypracował dziewięć punktów przewagi. Restart rozgrywek jest zaplanowany na 21 czerwca.

Reklama

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy