Reklama

Reklama

Liga Narodów. Ronaldo zagra przeciwko Polsce? Pojawiły się wątpliwości

To nie jest jeszcze informacja potwierdzona, ale wiele wskazuje na to, że Cristiano Ronaldo zrezygnuje z najbliższych meczów w reprezentacji, żeby poświęcić się treningom w Juventusie. Czy to oznacza również, że może go zabraknąć w październikowym spotkaniu z Polską w nowej Lidze Narodów?

Na razie niemal pewne jest, że Portugalczyk, który w ostatnim okienku transferowym przeniósł się z Madrytu do Turynu, zrobi sobie chwilową przerwę na występy w kadrze. We wrześniu aktualni mistrzowie Europy mają zaplanowane dwa mecze: towarzyski z Chorwacją oraz z Włochami w Lidze Narodów.

Jak przekonuje "La Gazzetta dello Sport", to inicjatywa samego zawodnika, który chce jak najszybciej przystosować się do nowych warunków i osiągnąć optymalną formę w tej części sezonu. Tym bardziej, że zaledwie tydzień po spotkaniu z Włochami (10 września) zaczyna się już faza grupowa Ligi Mistrzów, a to rozgrywki, w których Portugalczyk od lat czuje się najlepiej. W tym sezonie też najpewniej będą dla niego priorytetem.

Reklama

Przypomnijmy, że w trzydrużynowej grupie w Lidze Narodów Polska gra właśnie z Portugalią i z Włochami. Pierwszy mecz z mistrzami Europy, na Stadionie Śląskim w Chorzowie, odbędzie się 11 października.

RP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy