Reklama

Reklama

Liga Narodów. Nie odbędzie się poniedziałkowy mecz Czechy - Szkocja

Z powodu koronawirusa nie odbędzie się zaplanowany na poniedziałek mecz Czechy - Szkocja w Ołomuńcu w piłkarskiej Lidze Narodów (Dywizja B2) - poinformowały media.

W piątek Czesi wygrali na wyjeździe ze Słowacją 3-1, ale zaraz po tym spotkaniu zapadła decyzja o zaprzestaniu treningów "ze skutkiem natychmiastowym", w obawie o możliwość rozprzestrzeniania się wirusa.

Reklama

"Reprezentacja narodowa nie zagra w poniedziałek ze Szkocją ze względu na sytuację zdrowotną związaną z pandemią koronawirusa" - przekazała czeska federacja na Twitterze.

W Bratysławie ze Słowacją nie wystąpili Tomáš Souček i Patrik Schick. Obaj zostali na kwarantannę. Wcześniej podano, że mieli kontakt z osobą z kierownictwa czeskiej reprezentacji, u której stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Cały skład Czechów został ponownie przebadany, wyniki były negatywne i ekipa z opóźnieniem udała się autokarem na Słowację.

Szkoci, którzy w pierwszym tegorocznym występie w LN, zremisowali w Glasgow z Izraelem 1-1, poinformowali, że nie mają jeszcze oficjalnego potwierdzenia odwołania meczu w Ołomuńcu.

W Dywizji A Polska przegrała w Amsterdamie z Holandią 0-1. W poniedziałek podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się zaś w Zenicy z Bośnią i Hercegowiną.

Dowiedz się więcej na temat: Liga Narodów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje