Reklama

Reklama

Liga Narodów. Adama Traore przyjedzie na zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii

Hiszpańska federacja poinformowała, że w piątek zawodnik Wolverhampton Adama Traore przyjedzie na zgrupowanie kadry "La Furia Roja". Wcześniej skrzydłowy nie mógł dołączyć do drużyny ze względu na pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Z tego powodu 24-latek nie mógł wystąpić w czwartkowym meczu Hiszpanii z Niemcami, który zakończył się remisem 1-1.

Reklama

Traore został jednak poddany kolejnym badaniom, które wykazały, że jest całkowicie zdrowy. Dzięki temu mógł udać się na zgrupowanie kadry i już w piątek ma dołączyć do treningów z drużyną, by być gotowy na kolejny mecz Ligi Narodów. W niedzielę Hiszpania podejmie w Madrycie reprezentację Ukrainy.

Piłkarz Wolverhampton będzie miał więc okazję, by zadebiutować w barwach "La Furia Roja". Traore otrzymał już wprawdzie pierwsze powołanie w listopadzie ubiegłego roku, ale w pechowych okolicznościach już następnego dnia nabawił się kontuzji, przez co musiał zrezygnować z wyjazdu.

Przybycie Traore na zgrupowanie to świetna wiadomość dla selekcjonera Luisa Enrique, który będzie miał szersze pole manewru, zwłaszcza że zgrupowanie musiał opuścić wcześniej skrzydłowy Realu Madryt Marco Asensio.

TB

Liga Narodów - podział, terminarz, wyniki

Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Hiszpanii | Luis Enrique | Adama Traore | Liga Narodów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama