Reklama

Reklama

Liga Mistrzów: "Polska" Borussia pod ścianą

Borussia Dortmund, gdzie występuje trzech Polaków- Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski, zagra z Olympiakosem Pireus we wtorkowym meczu 3. kolejki grupy F Ligi Mistrzów. Dwa tygodni temu mistrzowie Niemiec przegrali w Grecji 1-3.

Borussia do tej pory zdobyła tylko punkt. Inny wynik niż zwycięstwo w rewanżu nad Olympiakosem sprawi, że szanse czołowej drużyny Bundesligi na awans do 1/8 finału spadną do minimum.

W drugim spotkaniu gr. F liderujący Arsenal Londyn, z dwoma polskimi bramkarzami (w wygranym 5-3 ligowym hicie z Chelsea wystąpił Wojciech Szczęsny, zaś Łukasz Fabiański był rezerwowym), zmierzy się z zajmującym drugie miejsce Olympique Marsylia.

Program 4. kolejki Ligi Mistrzów:

wtorek, 1 listopada:

Reklama

Grupa E:

Valencia - Bayer Leverkusen 20.45

KRC Genk - Chelsea Londyn 20.45

1. Chelsea Londyn 3 2 1 0 8-1 7 pkt

2. Bayer Leverkusen 3 2 0 1 4-3 6

3. Valencia 3 0 2 1 2-3 2

4. KRC Genk 3 0 1 2 0-7 1

Grupa F:

Arsenal Londyn - Olympique Marsylia 20.45

Borussia Dortmund - Olympiakos Pireus 20.45

1. Arsenal Londyn 3 2 1 0 4-2 7

2. Olympique Marsylia 3 2 0 1 4-1 6

3. Olympiakos Pireus 3 1 0 2 4-4 3

4. Borussia Dortmund 3 0 1 2 2-7 1

Grupa G:

Zenit St. Petersburg - Szachtar Donieck 18.00

Apoel Nikozja - FC Porto 20.45

1. Apoel Nikozja 3 1 2 0 4-3 5

2. Zenit St. Petersburg 3 1 1 1 6-5 4

3. FC Porto 3 1 1 1 4-5 4

4. Szachtar Donieck 3 0 2 1 4-5 2

Grupa H:

BATE Borysów - AC Milan 18.00

Viktoria Pilzno - FC Barcelona 20.45

1. FC Barcelona 3 2 1 0 9-2 7

2. AC Milan 3 2 1 0 6-2 7

3. Viktoria Pilzno 3 0 1 2 1-5 1

4. BATE Borysów 3 0 1 2 1-8 1

środa, 2 listopada:

Grupa A:

Bayern Monachium - SSC Napoli 20.45

Villarreal - Manchester City 20.45

1. Bayern Monachium 3 2 1 0 5-1 7

2. SSC Napoli 3 1 2 0 4-2 5

3. Manchester City 3 1 1 1 3-4 4

4. Villarreal 3 0 0 3 1-6 0

Grupa B:

Trabzonspor - CSKA Moskwa 20.45

Inter Mediolan - OSC Lille 20.45

1. Inter Mediolan 3 2 0 1 4-3 6

2. CSKA Moskwa 3 1 1 1 7-5 4

3. Trabzonspor 3 1 1 1 2-4 4

4. OSC Lille 3 0 2 1 3-4 2

Grupa C:

Manchester United - Otelul Galati 20.45

Benfica Lizbona - FC Basel 20.45

1. Benfica Lizbona 3 2 1 0 4-1 7

2. Manchester United 3 1 2 0 6-4 5

3. FC Basel 3 1 1 1 5-6 4

4. Otelul Galati 3 0 0 3 1-5 0

Grupa D:

Olympique Lyon - Real Madryt 20.45

Ajax Amsterdam - Dinamo Zagrzeb 20.45

1. Real Madryt 3 3 0 0 8-0 9

2. Ajax Amsterdam 3 1 1 1 2-3 4

3. Olympique Lyon 3 1 1 1 2-4 4

4. Dinamo Zagrzeb 3 0 0 3 0-5 0

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama