​Liga Mistrzów CONCACAF. Piłkarz przeczołgał się na boisko, by wymusić przerwanie gry

Do niespotykanej sytuacji doszło w ćwierćfinałowym starciu Ligi Mistrzów strefy CONCACAF. CF America grali z Portland Timbers, zawodnik meksykańskiej drużyny Pedro Aquino w nietypowy sposób chciał wymusić na arbitrze przerwanie gry.

Peruwiański defensywny pomocnik Pedro Aquino grający dla meksykańskiego CF America w 88. minucie został ostro zaatakowany przy linii bocznej, w efekcie czego wypadł za linie boczną.

Nie będąc na boisku Pedro nie mógł liczyć na to, że sędzia przerwie akcje z uwagi na jego kontuzję. Chciał jednak "kupić" czas swojej drużynie, która prowadziła 1-0. Wczołgał się więc na plac gry, ale mimo to sędzia nie zwrócił na niego uwagi.

Fortel piłkarza nie udał się, a CF America straciła bramkę na 1-1 w siódmej doliczonej do podstawowego wymiaru czasu gry minucie. Był to pierwszy mecz ćwierćfinałowy, przed tymi drużynami jeszcze rewanż, którego stawką będzie półfinał.