Liga grecka. Apollon Smyrnis - PAOK Saloniki 1-3 w 8. kolejce. Gol Karola Świderskiego

Karol Świderski zdobył czwartego gola w sezonie. Polak otworzył wynik meczu z Apollonem Smyrnis, a jego PAOK Saloniki wygrał 3-1.

Świderski zdobył bramkę w 15. minucie. Otrzymał prostopadłe podanie, wyszedł na czystą pozycję i pewnie trafił do siatki.

Do przerwy PAOK prowadził, ale rywale doprowadzili do wyrównania w 63. minucie. Gola strzelił Sotiris Tsilousis.

Świderski grał jednak znakomicie. W 78. minucie wywalczył rzut karny, który został wykorzystany przez Stefana Schwaba.

W 83. minucie Polak opuścił boisko. Zastąpił go były piłkarz Lechii Gdańsk Antonio Colak

W siódmej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Douglas, także pewnie wykonując "jedenastkę".

PAOK jest trzeci. Traci tylko punkt do prowadzącego Olympiakosu Pireus.