Reklama

Reklama

Liga duńska. Setki kibiców w kinie samochodowym przed stadionem

Setki kibiców obejrzało ligowy mecz FC Midtjylland z AC Horsens (0-1) w... autokinie zorganizowanym przed stadionem gospodarzy. Spotkanie pokazywane było na olbrzymim telebimie. Duńska ekstraklasa piłkarska wznowiła rozgrywki po przerwie spowodowanej pandemią.

W jednym samochodzie mogło siedzieć maksymalnie pięć osób. Przez radio w aucie można było słuchać komentatorów.

Na razie widzowie nie mogą zasiadać na trybunach, a mecze - podobnie jak w większości europejskich ligach - odbywają się bez udziału publiczności.

Liderem duńskiej ekstraklasy jest FC Midtjylland, które w poniedziałek poniosło dopiero trzecią porażkę w sezonie (na 25 spotkań).

mar/ co/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy