Reklama

Reklama

Lewandowscy znają już płeć drugiego dziecka! Wygadała się przyjaciółka Anny

Jeśli Robert Lewandowski pragnął płeć poczętego niedawno dziecka zachować w tajemnicy, to będzie niezadowolony. Wszystko wskazuje na to, że wiosną powita na świecie drugą córkę.

"Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki" - czytamy na łamach magazynu "Flesz". Informacja nie jest jeszcze oficjalnie ogłoszona. Wygląda jednak na to, że dwuletnia Klara będzie miała siostrzyczkę.  

O tym, że państwo Lewandowscy spodziewają się drugiego potomka dowiedzieliśmy się 6 listopada. Podczas meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Olympiakosem Pireus "Lewy" wpisał się na listę strzelców, a po wspaniałej bramce oznajmił światu ważną wiadomość. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski umieścił piłkę pod koszulką, a do ust włożył kciuk. Nie było wątpliwości - Ania znowu zostanie mamą.

Reklama

Interia jako pierwsza potwierdziła wówczas tę nowinę. Wkrótce potem piłkarz przyznał, że jego małżonka jest w czwartym miesiącu ciąży. To oznacza, że narodzin należy się spodziewać w kwietniu.   

Anna i Robert poznali się przed 12 laty podczas seminarium integracyjnego dla słuchaczy warszawskiej Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Miłość między nimi rodziła się stopniowo, ale nieuchronnie. Oboje wychowywali się od pewnego momentu bez ojca, co dodatkowo ich do siebie zbliżyło. Pobrali się 22 czerwca 2013 roku w Serocku. 

Czekamy na kolejne radosne wieści od państwa Lewandowskich! 

UKi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL