Reklama

Reklama

Legioniści ze Svitlicą już w Warszawie

Piłkarze Legii wrócili w niedzielę ze zgrupowania we Francji do Polski. Wszyscy są cali i zdrowi. Do Warszawy przybył również Manuel Garcia, który ma nadzieję na podpisanie kontraktu z Legią.

W poniedziałek wszyscy pojawią się na treningu. Dołączy do nich trenujący od jakiegoś czasu na Łazienkowskiej Stanko Svitlica, który nie może znaleźć sobie pracodawcy za granicą.

- Cały obóz, pod względem sportowym, oceniam bardzo wysoko. Zmieniamy nasz styl gry, który teraz jest podobny do francuskiego. W związku z tym wiele dały nam mecze sparingowe z zespołami ligowymi - powiedział "Życiu Warszawy" Jacek Zieliński. - Sporo się też nauczyliśmy. Ćwiczyliśmy i graliśmy na dobrych boiskach. Grając już systemem 1-4-4-2 czy 1-4-5-1 mieliśmy dobre i bardzo dobre mecze, może poza spotkaniem z Beauvis. Choć wyniki na to nie wskazują, to OK na pierwsze próby w nowym ustawieniu i klasę przeciwników, myślę, że można być zadowolonym. Zmiana systemu gry będzie w przyszłości procentowała. Trenowaliśmy ciężko, ale mieliśmy czas na odpoczynek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje