Reklama

Reklama

Legia z nowym sponsorem

Piłkarze warszawskiej Legii zagrają już dzisiaj z Amicą Wronki (początek przy Łazienkowskiej o 19.00) w koszulkach z logo nowego sponsora.

Jak poinformowało "Życie Warszawy" firmą wspomagającą finansowo klub ze stolicy będą Browary Warszawskie.

W meczach z Wisłą Kraków i Górnikiem Zabrze na strojach warszawskiego zespołu było logo LOT Charters. Legia dogadał się jednak z Browarami Warszawskimi i na specjalnej konferencji prasowej, jeszcze przed meczem, zostaną zaprezentowane nowe stroje.

Amica zagra w Warszawie prawdopodobnie bez Pawła Kryszałowicza, który narzeka na uraz mięśnia dwugłowego. Byłaby to dla podopiecznych Stefana Majewskiego duża strata, były napastnik Eintrachtu spisuje się w tym sezonie wyśmienicie.

Reklama

Legia ma także swój problemy. Jacek Zieliński nie zagra z powodu dwóch żółtych kartek, którymi został ukarany w pucharowym spotkaniu przeciwko Koronie w Kielcach. Przed tygodniem w Zabrzu kontuzji doznał Jacek Magiera. Tomasz Jarzębowski dopiero zaczął truchtać.

- Szkoda że Paweł i Jacek Zieliński nie zagrają w tym meczu. Obaj to niezwykle wartościowi gracze. Ucierpi na tym widowisko. Mam nadzieję, że piłkarze z Wronek nie będą bronić dostępu do własnej bramki. Choć nie oszukujmy się, nie liczę również, że rzucą się do zmasowanych ataków - stwierdził na łamach "ŻW" szkoleniowiec Legii Dariusz Kubicki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje