Reklama

Reklama

Legia testuje Brazylijczyków

Dwaj testowani przez Legię piłkarze z Brazylii pozostaną na Łazienkowskiej około dwóch tygodni. Polecani przez Mariusza Piekarskiego Thiago i Daniel Lopez Cruz wezmą udział w meczu sparingowym i dopiero wtedy będzie można określić ich przydatność do zespołu.

- Będziemy się im przyglądać - mówi trener Jacek Zieliński.

- Thiago sprawia troszeczkę wrażenie nieśmiałego, boi się ostrzej zaatakować. Cruz to lewy obrońca. Widać, że jest zawodnikiem szybkim, agresywnym. Obaj piłkarze zagrają w naszym wewnętrznym test-sparingu i wtedy ich ocenimy. Mamy czas na podjęcie decyzji. Zarówno jeden, jak i drugi mogą zostać z nami spokojnie przez dwa tygodnie. Gramy teraz co trzy dni i ciężko jest skoncentrować się na czymś innym - dodaje "Zielek".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy