Reklama

Reklama

Lech Poznań. Gajos na nowej pozycji

W przedsezonowych sparingach Maciej Gajos grał jako środkowy pomocnik. W spotkaniach ligowych, wobec absencji innych skrzydłowych, grał na lewej flance.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Gajos w spotkaniu o Superpuchar wystąpił jako ofensywny pomocnik, jednak w związku z kontuzją Szymona Pawłowskiego, Jan Urban zdecydował się ustawić "Gajowego" na lewym skrzydle. "Chcę grać, a czy w środku na lewej stronie to już wybór trenera" - zaznacza lechita.

W grze Gajosa widać jednak chęć gry w środku pola, za napastnikiem. "Nie ma co ukrywać, ciągnie mnie do środka. Taka też była moja rola w ostatnim meczu, by schodzić do środka i zostawiać miejsce Robertowi (Gumnemu - przyp.red). Z kolei gdy schodzę do środka zabieram miejsce Radkowi Majewskiemu. Najważniejsze jednak żeby grać" - dodaje Gajos.  

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama