Reklama

Reklama

Lazio nie będzie walczyć o mistrzostwo

Trener Lazio Rzym, Delio Rossi uważa, że jego drużyna zasługuje na wysokie miejsce w tabeli Serie A, ale deklarowanie walki o Scudetto byłoby nadużyciem.

Po trzech zwycięstwach w czterech pierwszych kolejkach, kibice w Rzymie są przekonani że wymarzony start w lidze przełoży się na włączenie się do walki o mistrzostwo Włoch. Nastroje fanów tonuje trener Rossi. - Lazio to drużyna, która musi być wysoko w tabeli, ale nasze możliwości nie są aż tak wielkie, by walczyć o Scudetto - twierdzi. - Teraz naszym marzeniem jest zobaczyć stadion wypełniony naszymi kibicami - dodaje.

Odniósł się również do najbliższego meczu z Torino. - To że gramy na wyjeździe niczego nie zmienia, musimy wygrywać każdy mecz. Mimo to spotkanie z zespołem z Turynu będzie bardzo ciężkie - ocenia.

Reklama

Rossi jest bardzo zadowolony z postawy pomocnika Pasquala Foggia, który przybył do Rzymu tego lata z Cagliari. - To piłkarz, którego koniecznie chciałem mieć i póki co spisuje się znakomicie - podkreśla. - Niech jednak nie traci czujności, bo nikt nie ma zagwarantowanego miejsca w składzie - przypomina.

Lazio zmierzy się z Torino w niedzielę. W poprzedniej kolejce rzymianie pokonali Fiorentinę 3:0, a Torino zremisowało 1:1 z Chievo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje