Reklama

Reklama

Laurent Koscielny będzie mógł zagrać od początku turnieju

Międzynarodowa Federacja Piłkarska poinformowała, że nie zwiększy kary zawieszenia na jeden mecz dla reprezentanta Francji Laurenta Koscielnego. To oznacza, że 28-letni obrońca polskiego pochodzenia będzie mógł zagrać od początku mistrzostw świata 2014.

Zawodnik został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie w końcówce pierwszego barażowego meczu o awans do MŚ z Ukrainą w Kijowie (0-2).

To oznaczało automatycznie absencję w kolejnym spotkaniu - rewanżowym, które zakończyło się zwycięstwem Francji 3-0 i awansem tej reprezentacji na mundial w Brazylii.

W poniedziałek Komisja Dyscyplinarna FIFA zdecydowała, że nie przedłuży okresu zawieszenia francuskiego piłkarza i utrzymała karę dyskwalifikacji na jeden mecz.

Reklama

Koscielny występuje na co dzień w Arsenalu Londyn, razem z polskimi bramkarzami - Wojciechem Szczęsnym i Łukaszem Fabiańskim.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy