Reklama

Reklama

Landon Donovan wyrównał strzelecki rekord MLS

Amerykański piłkarz Landon Donovan wyrównał strzelecki rekord MLS (Major League Soccer). Zdobył dwie bramki dla Los Angeles Galaxy w meczu z Chivas (5-0), a łącznie uzyskał już 134 gole, tyle co Jeff Cunningham.

31-letni Donovan na uzyskanie 134 trafień w sezonie zasadniczym rozgrywek potrzebował 301 spotkań. W Galaxy gra od 2005 roku (ale wypożyczany był do Bayernu Monachium i Evertonu), a wcześniej w San Jose Earthquakes (2001-2004). Cunningham występował zaś w pięciu różnych zespołach MLS, m.in. w Columbus Crew.

W klasyfikacji wszech czasów kolejne miejsca zajmują Jaime Moreno (133 bramki) i Ante Razov (114).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama