Reklama

Reklama

Kuszczak: Pora na następny krok

Tomasz Kuszczak jest gotowy walczyć z Edwinem van der Sarem o miejsce w podstawowym składzie Manchesteru United. Polski bramkarz zastąpił Holendra w meczu przeciwko Arsenalowi Londyn. Był to debiut Kuszczaka w barwach ManU.

"Czerwone Diabły" przegrały 0:1, ale Kuszczak zebrał pochlebne recenzje za swój występ. Polak obronił rzut karny, a także popisał się kilkoma bardzo dobrymi interwencjami.

Reklama

- Moim idolem zawsze był Peter Schmeichel. Tuż za nim plasuje się Edwin van der Sar - powiedział Kuszczak na łamach "The Sun".

- Emocje związanie z transferem na Old Trafford powoli opadają. Teraz chciałbym zrobić kolejny krok - wywalczyć miejsce w podstawowym składzie. Rywalizacja z Edwinem van der Sarem, żyjącą legendą, będzie ciężka, ale nie obawiam się tego. W innym przypadku nie byłoby mnie w Manchesterze United - stwierdził polski bramkarz.

- Jestem w klubie dopiero kilka tygodni, a już dostałem szansę gry. Szybciej niż przypuszczałem. To było fantastyczne i sprawiło, że adrenalina mi od razu podskoczyła - podkreślił Kuszczak.

Dowiedz się więcej na temat: united | bramkarz | pora | kuszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje