Reklama

Reklama

Kubicki: Atuty po naszej stronie

- Gdy drużyna nie jest faworytem, gra się jej znacznie łatwiej. W takiej sytuacji będzie dziś Górnik Polkowice. Wszystkie atuty są jednak po naszej stronie i w Wielki Czwartek udowodnimy naszą wyższość - powiedział na łamach "Życia Warszawy" trener Legii Dariusz Kubicki.

Szkoleniowiec stołecznej drużyny przestrzega swoich podopiecznych przed lekceważeniem konfrontacji z beniaminkiem ekstraklasy.

- Na każde zwycięstwo trzeba zapracować. Przecież nikt tak na dobrą sprawę nie wierzy, żeby zespół z Polkowic zdobył choćby punkt. Zawsze przestrzegam zawodników przed zbytnim optymizmem. Górnik przyjedzie osłabiony, ale dzięki temu pozostali piłkarze będą mogli zagrać na luzie, bez obciążeń - wyznał Kubicki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy