Reklama

Reklama

Kuba i Murawski już trenują

Na środowym, porannym treningu Leo Beenhakker pierwszy raz od początku zgrupowania reprezentacji Polski we Wronkach miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Do zajęć włączyli się narzekający na drobne urazy Jakub Błaszczykowski i Rafał Murawski.

- Na szczęście wszyscy są już zdrowi i do dyspozycji trenera. Po wtorkowych konsultacjach medycznych do zajęć na pełnych obrotach wracają Kuba i Rafał - oznajmij na początku zajęć lekarz kadry, Jacek Jaruszewski.

Poranne zajęcia trwały 90 minut i w przeważającej części prowadził je asystent selekcjonera Rafał Ulatowski. Leo Beenhakker przyglądał się, poprawiał fryzurę i pokrzykiwał na swoich podopiecznych.

Na koniec treningu kadrowicze mocno ostrzeliwali jedną z bramek wronieckiego stadionu, ćwicząc dośrodkowania z obu stron boiska i strzały z pola karnego. Martwić może słaba skuteczność piłkarzy (niecelne lub słabe uderzenia), ale nie wszystkich. Pięknymi i co najważniejsze celnymi strzałami popisywał się Mariusz Lewandowski. - Oby w sobotę "Lewy" miał tak dobrze nastawiony celownik - wzdychali zgromadzeni we Wronkach dziennikarze.

Reklama

Środowe zajęcia obserwowali młodzi piłkarze LKS Szubinianka Szubin. Orliki z rocznika 1998-99 po treningu zamieniły się w łowców autografów, oblegając zmęczonych piłkarzy, którzy chętnie podpisywali kartki i pozowali do zdjęć.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy