Reklama

Reklama

Kto opuści Polonię Bytom?

Polonia Bytom jesienią narobiła sporo szumu na boiskach polskiej ekstraklasy. Kilku czołowych piłkarzy znajduje się w kręgu zainteresowań innych zespołów z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Jesienią na stadionie przy Olimpijskiej bardzo często pojawiali się wysłannicy zagranicznych klubów. Anderlecht Bruksela interesował się Rafałem Grzybem, który błysnął strzeleniem zwycięskiego gola Legii Warszawa.

Reklama

Z kolei Mariuszem Przybylskim interesuje się miedzy innymi Górnik Zabrze. Jednak, gdy zabrzanie pozyskają Pawła Strąka to temat ściągnięcia 26-letniego pomocnika Polonii może ucichnąć. Spekuluje się również o odejściu Grzegorza Podstawka, który jest blisko przedłużenia kontraktu z niebiesko-czerwonymi. - W Bytomiu czuję się naprawdę dobrze. Chcę pomóc drużynie w utrzymaniu. Jesienią pokazaliśmy swoją wartość, chcemy to powtórzyć - mówi doświadczony napastnik, który w bieżącym sezonie strzelił siedem bramek.

Nadal nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Michala Peskovicia. Słowak być może opuści bytomskie szeregi dopiero po zakończeniu sezonu.

Dowiedz się więcej na temat: polon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy