Reklama

Reklama

Krzynówek: Fajnie byłoby pokonać Kahna

- Na takie mecze nikogo nie trzeba mobilizować, chcemy pokonać naszych rywali i zakończyć ich passę dziewięciu z rzędu zwycięstw w lidze - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" Jacek Krzynówek. W meczu 2. kolejki Bundesligi zespół reprezentanta Polski, Bayer Leverkusen podejmuje Bayern Monachium.

- Zawsze przed spotkaniem z Bayernerm czujemy się jak przed małą wojenką. Oczekiwania są bardzo duże, presja fanów olbrzymia - stwierdził Krzynówek.

- Fajnie byłoby pokonać Olivera Kahna, jednak to zawsze była dla mnie sprawa drugorzędna. Chciałbym aby Bayer wygrał. Po prostu - podkreślił reprezentant Polski.

Wszystkie spotkania 2. kolejki niemieckiej Bundesligi można śledzić w naszym serwisie NA ŻYWO

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama