Reklama

Reklama

Kryzys Bośni i Hercegowiny. Safet Suszić rozważa dymisję

Postawa reprezentacji Bośni i Hercegowiny jest jednym z największych rozczarowań eliminacji Euro 2016. Po klęsce z Izraelem trener Safet Suszić przyznał, że zastanawia się nad złożeniem dymisji.

Przed kilkoma miesiącami razem z drużyną cieszył się z historycznego awansu na mistrzostwa świata. Bośnia i Hercegowina jeszcze nigdy wcześniej nie uczestniczyła w mundialu ani w mistrzostwach Europy. Eliminacje przeszła jednak jak burza, zbierając pochwały nie tylko za skuteczność, ale także za efektowny styl gry.

Mundial zakończyła jednak na pierwszej fazie, co było rozczarowaniem, ale prawdziwy dramat rozpoczął się wraz z początkiem eliminacji ME. W czterech pierwszych meczach wywalczyła tylko dwa punkty, a niedzielny mecz w Hajfie z Izraelem (0-3) potwierdził, że zespół przeżywa kryzys.

Reklama

Safet Suszić przyznał, że rozważa podanie się do dymisji. "Podejmę decyzję w ciągu kilku najbliższych dni" - powiedział.

"Byłem jednym z najbardziej popularnych ludzi w Bośni, gdy zakwalifikowaliśmy się do mistrzostw świata, a teraz prawdopodobnie jestem jednym z najbardziej znienawidzonych" - przyznał.

Grupa B - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy