Reklama

Reklama

Kryszałowicz za Frankowskiego?

Jeśli Wisła Kraków sprzeda Tomasza Frankowskiego, będzie potrzebować nowego napastnika. Najbliżej "Białej Gwiazdy" jest obecnie Paweł Kryszałowicz z Amiki Wronki.

Krakowski klub ustalił już szczegóły przejścia "Kryszała", a warunek przenosin jest tylko jeden, zagraniczny transfer "Franka".

Frankowski pojawił się w poniedziałek na niemieckim zgrupowaniu reprezentacji Polski. Wiele wskazuje jednak na to, że "Franek" do Niemiec leciał drogą okrężną, przez Hiszpanię (tak przynajmniej twierdzą jego koledzy z reprezentacji), gdzie dopinał szczegóły swojego kontraktu z Levante.

Umowa ma zostać podpisana na trzy lata, a o tym czy Frankowski ostatecznie opuści Wisłę, będzie wiadomo wtedy, gdy negocjacje zakończą działacze obu klubów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy