Reklama

Reklama

Krychowiak zabrał głos po szokującym meczu w Rosji

Rosyjska liga wznowiła rozgrywki nie bacząc na koronawirusa i kwarantannę piłkarzy z Rostowa. Grzegorz Krychowiak na Twitterze skomentował piątkowy mecz tamtejszej ekstraklasy zakończony wynikiem... 10-1.

Jak okazało się w ostatnią środę, u sześciu piłkarzy z Rostowa stwierdzono koronawirusa. W tej sytuacji cały pierwszy zespół rozpoczął kwarantannę.

Reklama

Na wyjazdowy mecz do Soczi wysłano więc juniorów, którzy w dodatku od dawna nie trenowali. Ponieśli porażkę 1-10, mimo że już w pierwszej minucie objęli prowadzenie.

"Wczoraj piłka nożna przegrała z koronawirusem, ale gracze Rostowa zdobyli szacunek" - napisał dziś na Twitterze Grzegorz Krychowiak, występujący w Lokomotiwie Moskwa.

Dlaczego spotkanie w ogóle rozegrano? Mimo koronawirusa w drużynie Rostowa, władze ligi zdecydowały się na wznowienie rozgrywek. Co więcej, nie zezwolono nawet na przełożenie meczu tej ekipy na inny termin.

W ten sposób związany z państwowymi spółkami (będąc filią Zenita Sankt Petersburg) zespół PFK Soczi, bez problemu zdobył punkty potrzebne w walce o utrzymanie.

FK Rostów, mimo wysokiej porażki, utrzymał czwarte miejsce w tabeli i walczy o grę w pucharach.

Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Krychowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje