Reklama

Reklama

Kręcina stawił się w prokuraturze

Sekretarz generalny PZPN i kandydat na nowego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zdzisław Kręcina stawił się we wrocławskiej prokuraturze, gdzie toczy się śledztwo dotyczące korupcji w sporcie.

Sekretarz generalny PZPN i kandydat na  nowego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zdzisław Kręcina  stawił się we wrocławskiej prokuraturze, gdzie toczy się śledztwo  dotyczące korupcji w sporcie.

Kręcina w krótkiej rozmowie z dziennikarzami stwierdził, że nie wie dlaczego został wezwany i jakie ewentualnie postawione mu zostaną zarzuty. Dodał, że chętnie po wszystkim porozmawia z dziennikarzami "o ile zostanie wypuszczony".

Tymczasem prokuraturę opuścił rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński, który był przesłuchiwany w charakterze świadka. Pytany o co go pytano powiedział, że nie chce mówić o szczegółach. Przyznał, że wypowiadał się oczywiście o sprawach sportowych.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy