Reklama

Reklama

Kostas Tsanas tymczasowym trenerem reprezentacji Grecji

Kostas Tsanas został mianowany tymczasowym trenerem piłkarskiej reprezentacji Grecji i poprowadzi zespół w meczu towarzyskim z Serbią, który zostanie rozegrany we wtorek 18 listopada na Krecie.

Tsanas zastąpił na stanowisku Włocha Claudio Ranieriego, który został w sobotę w trybie natychmiastowym zdymisjonowany po sensacyjnej porażce 0:1 w meczu grupy F eliminacji mistrzostw Europy z losowanymi z szóstego koszyka Wyspami Owczymi (bramka Joana Edmundssona w 61. minucie).

Mistrzowie Europy z 2004 roku, uczestnicy 1/8 finału tegorocznego mundialu, spisują się fatalnie w obecnych kwalifikacjach. W czterech meczach zdobyli zaledwie jeden punkt i zamykają tabelę.

Liderem grupy F została Rumunia (10 pkt), która w meczu na szczycie pokonała w Bukareszcie 2:0 Irlandię Północną (9 pkt) po dwóch golach Paula Pappa.       

Reklama

63-letni Ranieri trenerem reprezentacji Grecji był od 28 lipca.

Asystentem Tsanasa został mianowany inny grecki szkoleniowiec młodego pokolenia Nektarios Pantazis.

Zobacz wyniki eliminacji Euro 2016

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy