Reklama

Reklama

Kosowski: Zrealizowane założenia

- Na pewno nie spodziewaliśmy się, że pójdzie tak łatwo, aczkolwiek wykonaliśmy to, co założyliśmy sobie przed meczem. Trener powiedział nam, że jak szybko strzelimy jakąś bramkę lub dwie na początku spotkania, to ustawi nam to mecz i tak się stało - powiedział po meczu Kamil Kosowski.

- Drużyna Azerbejdżanu nie zmieniała taktyki, grała tak samo przez cały mecz - dodał Kosowski, oceniając występ gości, którzy w sobotę przy Łazienkowskiej stracili dwa razy więcej goli, niż w dotychczasowych meczach eliminacyjnych.

Witold Cebulewski, Andrzej Łukaszewicz, Warszawa.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z meczu Polska - Azerbejdżan

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy