Reklama

Reklama

Koronawirus w piłce. Ronaldo wziął udział w ryzykownej imprezie

Cristiano Ronaldo bawił się na 21. urodzinach swojej siostrzenicy. W imprezie wzięło udział blisko 20 osób. Żadna z nich nie zastosowała środków ostrożności koniecznych w dobie pandemii.

CR7 przebywa na Maderze. Tam właśnie świętowano rocznicę urodzin córki jego siostry. Grono imprezowiczów było niewielkie. Nikt nie kwapił się jednak do założenia maseczki lub rękawiczek. Nie zachowano również stosownej odległości od siebie.

W sieci pojawiło się krótkie nagranie z celebry. Na instagramowym profilu umieściła je Elma Aveiro. Aż do tej pory nie każdy wiedział, że to siostra piłkarza.

Beztroska Ronaldo może zaskakiwać tym bardziej, że wśród zgromadzonych obecna była także jego matka, która w ubiegłym miesiącu doznała udaru mózgu i była hospitalizowana, a wcześniej przeszła terapię onkologiczną.

Reklama

"18 osób w tym samym pomieszczeniu w podczas pandemii na pewno nie świadczy o Portugalczyku dobrze. Sytuacja sanitarna jest krytyczna. Nikt z imprezowiczów nie zaprzątał sobie jednak tym głowy" - pisze kataloński "Sport".

Na rodzinnej wyspie Ronaldo bawi od miesiąca. Przeszedł tam dwutygodniową kwarantannę. W najbliższych dniach ponownie ma się zameldować w Turynie, gdzie Juventus sposobi się do wznowienia zajęć treningowych. 

UKi 

Reklama

Reklama

Reklama