Reklama

Reklama

Kontrowersyjny bramkarz odchodzi z Widzewa

Wojciech Pawłowski, kontrowersyjny bramkarz, odchodzi z Widzewa Łódź. Jak poinformował na swoim profilu na Twitterze, rozwiązał kontrakt z winy klubu.

"Drodzy. Nie jestem już zawodnikiem Widzewa. Formalnie rozwiązałem kontrakt z winy klubu. Obecnie szukam dla siebie nowego miejsca do życia, a za Widzew ściskam kciuki w walce o awans! Póki piłka w grze, jest szansa... Dzięki za wszystko! Wy, kibice, nigdy mnie nie zawiedliście!" - napisał na swoim profilu na Twiitterze Pawłowski.

Pawłowski kilka lat temu był uważany za spory talent. Kiedy wyjeżdżał z Polski do Włoch wydawało się, że w niedalekiej przyszłości może zostać gwiazdą Serie A i reprezentantem naszego kraju. Rzeczywistość jednak okazała się inne i dość szybko musiał wraca do polskiej ligi, brutalnie odbijając się od zachodniego futbolu.

Znany wcześniej z kontrowersyjnych wypowiedzi Pawłowski jednak i w Polsce miał kłopoty z regularnymi występami i długo szukał sobie miejsca. Od 2019 roku był zawodnikiem Widzewa, gdzie w końcu zaczął bronić. Ostatnio jednak znów pojawiły się kłopoty i teraz zawodnik musi szukać sobie nowego pracodawcy.

KK

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: piłka nożna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje