Reklama

Reklama

Kolejny Brazylijczyk w Pogoni?

W drużynie Pogoni Szczecin pojawił się kolejny Brazylijczyk. W "portowym" klubie testowany będzie wychowanek słynnego Palmeiras Sao Paulo, zdobywcy pucharu Copa Libertadores w 1999 roku.

Jak informuje "Głos Szczeciński", Learcio Lopes Agina - bo o nim mowa - to rasowy napastnik. Ma 23 lata i mierzy 180 centymetrów wzrostu.

- Learcio był na testach w Wiśle, gdy w Krakowie planowano transfer Macieja Żurawskiego. Pomysłu zaniechano i Learcio stał się zbędny Wiśle - mówi Antoni Ptak, właściciel Pogoni. - Menedżer Eugeniusz Kamiński zachwala go ponad wszelką miarę. Wiadomo jednak jak to jest z menedżerami. W Pogorzelicy Baniak sprawdzi, czy rzeczywiście Learcio jest tak dobry.

Menedżer twierdzi, że napastnik ten ma na koncie występy w I-ligowym Palmeiras. - Na pewno jednak nie w minionym sezonie - mówi Dawid Ptak, menedżer Pogoni. - To już zdołałem sprawdzić. Rekomendacje ma niezłe, ale podobnie jest z większością Brazylijczyków.

Reklama

W Pogorzelicy Portowcy przebywać będą do środy 28 stycznia. Później wracają do Szczecina, a następnie jadą na dwutygodniowy zagraniczny obóz. Dziś piłkarzy ma odwiedzić Dawid Ptak, przyjazd Antoniego Ptaka planowany jest w sobotę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje