Reklama

Reklama

Kobylański trenuje z KSZO

Od piątku w zajęciach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski uczestniczy wychowanek tego klubu 35-letni Andrzej Kobylański, który występował ostatnio w III lidze niemieckiej w drużynie Wuppertaler SV.

Od piątku w zajęciach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski uczestniczy wychowanek tego klubu  35-letni Andrzej Kobylański, który występował ostatnio w III lidze  niemieckiej w drużynie Wuppertaler SV.

Na razie nie wiadomo, jakie będą dalsze losy "Kobiego". Jak sam podkreśla, na razie trenuje z KSZO tylko dla podtrzymania formy. Z drugiej strony we wcześniejszych wypowiedziach twierdził, że karierę chciałby zakończyć w KSZO. Ale czy jego kariera zbliża się już do końca?

Przypomnijmy, że Kobylański zaczynał przygodę z piłką w KSZO Ostrowiec, następnie grał w Siarce Tarnobrzeg, skąd "przebił" się do Niemiec. Tam występował m.in. w 1.FC Koeln, Tennis Borussia Berlin, Hannoverscher SV, Waldhof Mannheim i Energie Cottbus. Dwukrotnie w tym czasie wracał do Polski i występował w Widzewie Łódź oraz Wiśle Płock. Przed sezonem 2004/2005 związał się rocznym kontraktem z Wuppertaler SV, jednak za porozumieniem stron został on rozwiązany i obecnie Kobylański jest wolnym zawodnikiem.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy