Reklama

Reklama

Klub Kuszczaka chce Bieniuka

West Browmich Albion, klub Premier League, chce pozyskać Jarosława Bieniuka, obroncę Amiki Wronki.

West Browmich Albion, klub Premier League, chce pozyskać Jarosława Bieniuka, obroncę Amiki Wronki.

"No pewnie, że chciałbym grać w lidze angielskiej. Problem polega na tym, że mam ważny kontrakt z Amiką, dlatego muszą dogadać się kluby" - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" piłkarz.

"Anglicy na ten transfer są w stanie wyłożyć 500 tysięcy euro i jest to oczywiście wstępna propozycja. Bardzo zależy im na pozyskaniu stosunkowo niedrogiego, ale solidnego obrońcy" - zdradza szczegóły oferty menedżer Michel Thiry.

"Do klubu nie wpłynęła żadna konkretna oferta kupna naszego zawodnika. Nie wiem jaka byłaby nasza reakcja na oficjalną propozycję z Anglii" - powiedział Andrzej Kadziński, prezes Amiki.

Reklama

Jasne zdanie w tej kwestii ma natomiast trener Maciej Skorża. "Trudno mi sobie wyobrazić drużynę bez Jarka i jeśli ktoś mnie zapyta o zgodę na transfer, to będę przeciwny. Chyba że ktoś zaproponuje 5 milionów euro" - stwierdził.

"Sam nic nie mam prawa zrobić. Jestem profesjonalistą, dlatego postąpię tak, jak chcą prezesi i szkoleniowiec Amiki" - deklaruje Bieniuk.

W West Bromwich gra polski bramkarz Tomasz Kuszczak.

INTERIA.PL/Przegląd Sportowy
Dowiedz się więcej na temat: klub
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy