Reklama

Reklama

Klepczyński i Pilarz w Widzewie?

Dwaj byli piłkarze RKS Radomsko najprawdopodobniej wkrótce zostaną zawodnikami łódzkiego Widzewa. Pierwszy z nich to Adrian Klepczyński, który już w zeszłym tygodniu pojawił się raz na treningu widzewiaków.

Piłkarz ma swoją kartę zawodniczą na ręku i będzie mógł przejść do łódzkiego klubu bezpłatnie. 22-letni Klepczyński do Widzewa trafi zamiast Litwina Dariusa Żutautasa, który miał zbyt wygórowane warunki finansowe i już opuścił Łódź. Klepczyński jest wychowankiem Rakowa Częstochowa. W RKS Radomsko grał 2,5 roku. W tym czasie zdołał zaliczyć 10 występów w ekstraklasie.

Drugi zawodnik, który ma przejść do Widzewa to bramkarz Krzysztof Pilarz. Bronił on w RKS za kadencji trenera Kretka, a ostatnio podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin (dawną Piotrcovią).

Reklama

Zawodnik zostanie na rok bezpłatnie wypożyczony. Warto dodać, że przed podpisaniem kontraktu z Pogonią zawodnik mógł przejść do Widzewa definitywnie i za darmo, ale działacze zbyt długo zwlekali z załatwieniem transferu.

23-letni Pilarz jest wychowankiem Jezioraka Iława. Potem grał w Lechii/Polonii Gdańsk, RKS Radomsko, a ostatnio w Pogoni Szczecin.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje